do festivalu zbývá 320 dní a 5 hod


PROGRAM FESTIVALU VOTVÍRÁK 2010


11.6.2010
         
TONAVA Central  stage   Radio SPIN - HIP HOP  stage
         
14:00 - 14:40 Memphis   17:00 DJ AKA / DJ Fatte
         
14:55 – 15:35 Legendy   19:00 Lukrecius Chang
         
15:50 – 16:30 No Panic   19:30 MC Zuzka
         
16:50 – 17:40 Two Wings   20:00 U-Prag
         
18:00 – 18:50 Fate Magazine   21:00 WWW
         
19:20 – 20:10 Čechomor   22:00 BPM
         
21:00 – 21:50 Olympic   23:00 IdeaFatte
         
22:40 – 23:30 Tublatanka   0:00 PSH
         
00:00 – 00:40 Crossband   1:00 Moja Reč
         
00:55 – 01:35 Lety Mimo      
         
         
PUBLIC TV  stage   COCA - COLA  stage
         
14:30 - 15:10 Final Fiction   14:00 – 14:40 dětské vystoupení
         
15:25 – 16:05 Mary Cocaine   15:00 – 15:40 The Cornflakes
         
16:20 – 17:00 Doga   16:00 – 16:40 Emma
         
17:30 – 18:20 Krucipusk   17:00 – 17:40 Five O´clock Tea
         
18:40 – 19:20 Enter   18:00 – 18:40 Bára Zemanová
         
20:10 – 21:00 Wohnout   19:00 – 19:40 Mother´s Angels
         
21:50 – 22:40 No Name   20:00 – 20:40 Chuť
         
23:20 – 00:10 Mig 21      
         
00:30 – 01:10 UDG      
         
01:25 – 02:05 Imodium      
         
         
12.6.2010
         
TONAVA CENTRAL stage   Radio SPIN - HIP HOP stage
         
12:00 – 12:40 Eternal Fire  
         
12:55 – 13:35 Inflagranti   15:00 DJ Pufaz / DJ Kato
         
13:55 – 14:35 Tereza Černochová   17:00 Fullcontact
         
14:55 – 15:35 Miro Šmajda   18:00 MAAT
         
16:00 – 16:40 Janek Ledecký   19:00 Slum Blog Millionaires
(DJ Tuco + C.Monts) /UK/
         
17:00 – 17:40 Anna K   20:00 Gambrz Reprs
         
18:00 – 18:50 Sunshine   21:00 Prago Union
         
19:10 – 20:00 Věra Špinarová   22:00 H16
         
20:30 – 21:20 Support Lesbiens   23:00 PIO Squad
         
21:40 – 22:30 Arakain   0:00 Indy & Wich
         
22:50 – 23:40 Vilém Čok & Bypass   1:00 Rytmus + Kontrafakt
         
00:00 – 00:50 AB Band      
         
01:10 – 02:00 Debill Heads      
         
02:20 – 03:00 Keks      
         
         
PUBLIC TV stage   COCA - COLA stage
         
12:30 – 13:10 Like Fool   13:50 – 14:30 East park
         
13:25 – 14:05 Madline   14:50 – 15:30 Koblížci
         
14:25 – 15:05 Mandrage   15:50 – 16:30 Projekt Parabelum
         
15:20 – 16:00 Ticho de Pre Cupé Band   16:50 – 17:30 Jiří Schmitzer
         
16:20 – 17:00 Schodiště   17:50 – 18:30 Tomáš Klus
         
17:20 – 18:10 Totální nasazení   18:50 – 19:30 Skapollo
         
18:30 – 19:10 Šatlava   19:50 – 20:30 Prague ska conspiracy
         
19:50 – 20:40 Rybičky 48      
         
21:20 – 22:10 O5 Radeček      
         
22:30 – 23:20 Civilní Obrana      
         
23:40 – 00:30 Volant      
         
00:50 – 01:40 Znouzectnost      
         
02:00 – 02:50 Plexis      

Abecední seznam vystupujících:


AB Band

www.brichta.cz

Anna K

www.anna-k.cz

Apple Juice

www.applejuice.cz

Arakain

www.arakain.eu

BPM

www.basnicipredmikrofonem.com
www.bandzone.cz/bpm

Civilní Obrana

www.civilniobrana.cz

Černochová Tereza

www.terezacernochova.cz

Crossband

www.crossband.cz

Čechomor

www.cechomor.cz

Debill Heads

www.debillheads.cz

Doga

www.dogamusic.cz

East park

www.eastpark.cz

Emma

www.emmaband.cz

Enter

www.entercz.cz

Eternal Fire

www.bandzone.cz/eternalfire

Fate Magazine

www.fatemagazine.eu

Final Fiction

www.bandzone.cz/finalfiction

Five O´clock Tea

www.fiveoclocktea.com

Frühlingová Iva a No Panic

www.bandzone.cz/nopanic

Fullcontact

www.fullcontactcrew.com
www.bandzone.cz/fullcontact

Gambrz Reprs

www.myspace.com/gambrz
www.bandzone.cz/gambrzreprs

H16

www.myspace.com/hajednasest

Chuť

www.chutmusic.cz

IdeaFatte

www.ideafatte.cz
www.bandzone.cz/ideafatte

Imodium

www.imodiumband.cz

Indy & Wich

www.indyawich.cz
www.myspace.com/indyawich

Inflagranti

www.inflagrantimusic.cz

Keks

www.keksrock.cz

Klus Tomáš

www.tomasklus.cz

Koblížci

www.koblizci.net

Krucipüsk

www.krucipusk.cz

Ledecký Janek

www.ledecky.cz

Legendy se vrací

www.legendysevraci.cz

Lety Mimo

www.letymimo.cz

Like Fool

www.bandzone.cz/likefool

Lukrecius Chang

www.myspace.com/lukrecius
www.bandzone.cz/chang

MAAT

www.maat-rap.com

Madline

www.bandzone.cz/madline

Mandrage

www.mandrage.cz

Mary Cocaine

www.bandzone.cz/marycocaine

MC Zuzka

www.myspace.com/mczuzka
www.bandzone.cz/mczuzka

Memphis

www.bandzone.cz/memhis

Mig 21

www.mig21.cz

Moja Reč

www.mojarec.eu

Mother´s Angels

www.mothersangels.cz

No Name

www.no-name.sk

Olympic

www.bestia.cz/olympic

O5 Radeček

www.o5.cz

PIO Squaw

www.myspace.com/piosquad
www.bandzone.cz/piosquad

Plexis

www.plexis.ic.cz

Prague Ska Conspiracy

www.skaconspiracy.cz

Projekt Parabelum

www.bandzone.cz/projektparabelum

Prago Union

www.pragounion.cz www.myspace.com/pragounion

PSH

www.psh.name
www.biggboss.cz

Rybičky 48

www.rybicky48.cz

Rytmus + Kontrafakt

www.myspace.com/rytmus

Schmitzer Jiří

www.bandzone.cz/jirischmitzer

Schodiště

www.schodiste.org

Skapollo

www.skapollo.com

Slum Blog Millionaires (DJ Tuco + C.Monts) /UK/

www.meanbucket.net
www.myspace.com/djtuco
www.myspace.com/cmontsco

Sunshine

www.sunshine.estranky.cz

Support Lesbiens

www.supportlesbiens.cz

Šatlava

www.satlava.eu

Šmajda Miro

Ticho de Pre Cupé Band

www.bandzone.cz/tichodeprecupeband

Totální nasazení

www.totaci.net

The Cornflakes

www.bandzone.cz/thecornflakes

Tublatanka

www.tublatanka.sk

Two Wings

UDG

www.udg.cz

U-Prag

www.myspace.com/uprag
www.bandzone.cz/uprag

Vilém Čok a Bypass

www.vilemcok.com

Volant

www.volant.cz

Wohnout

www.wohnout.cz

WWW

www.myspace.com/neurobeat
www.biggboss.cz

Zemanová Bára

www.barazemanova.cz

Znouzectnost

www.znc.cz

VOTVÍRÁK 2009 - HARMONOGRAM

PÁTEK 12.6.2009

TV Media Stage

13:30 - 14:10

TBA

14:30 - 15:20

Argema

15:40 - 16:30

Kreyson

16:50 - 17:40

Žlutej pes

18:10 - 19:10

Buty

19:40 - 20:40

Lucie Bílá

21:10 - 22:00

Lunetic

22:30 - 23:30

Michal David

00:00 - 00:50

České srdce

01:10 - 02:00

Legendy


SOBOTA 13.6.2009

TV Media Stage

11:20 - 12:00

Alice ´s Number

12:20 - 13:00

Memphis

13:20 - 14:10

Enter

14:30 - 15:20

Skyline

15:40 - 16:30

Sunshine

16:50 - 17:40

Crossband

18:00 - 18:50

O5&Radeček

19:10 - 20:00

UDG

20:20 - 21:20

Medvěd 009

22:20 - 23:20

Monkey Bussines

23:50 - 00:40

Wohnout

01:00 - 01:50

Fate Magazine

02:10 - 03:00

Eternal Fire


Impuls Stage

14:00 - 14:40

Hodně podně

15:00 - 15:50

Emma

16:10 - 17:00

Iva Frühlingová

17:30 - 18:00

Ewa Farna

18:50 - 19:40

Season Crack

20:00 - 20:50

Bára Zemanová

21:10 - 22:00

Matahari

22:20 - 23:10

Five O ´Clock Tea

23:40 - 00:40

Antigona

01:00 - 01:50

Bek ofis


Impuls Stage

11:50 - 12:30

Aspekt

12:50 - 13:30

Civilní Obrana

13:50 - 14:40

Dukla vozovna

15:00 - 15:50

Totální nasazení

16:10 - 17:00

Volant

17:20 - 18:10

Jaksi Taksi

18:30 - 19:20

Schodiště

19:50 - 20:40

Tleskač

21:10 - 22:10

Sto zvířat

22:40 - 23:40

Eddie Stoilow

00:00 - 00:50

Lety Mimo

01:10 - 01:50

Rockotéka Artura Kaisera

02:10 - 02:50

The Coolers


Coca Cola Stage

14:20 - 15:00

Divine

15:20 - 16:00

Šatlava

16:20 - 17:10

Rybičky 48

17:30 - 18:20

Scheuflers

18:40 - 19:30

Pavel Ryba

19:40 - 20:25

Tomáš Klus

21:00 - 21:50

Another way

22:10 - 23:00

Doga

23:20 - 00:10

Vilém Čok & Bypass

00:30 - 01:20

Nukleární vokurky

01:40 - 02:30

Bagr


Coca Cola Stage

12:10 - 12:50

Happy End

13:10 - 13:50

Kohout plaší smrt

14:10 - 14:50

Koblížci

15:10 - 16:00

Ticho de Pre Cupé Band

16:20 - 17:10

Alkehol

17:30 - 18:20

Harlej

18:40 - 19:30

Škwor

19:50 - 20:40

Debill heads

21:00 - 21:50

Imodium

22:10 - 23:00

Drain

23:20 - 00:10

Abraxas

00:30 - 01:20

Keks

01:40 - 02:30

1 st Choice


Hip Hop Stage

14:30 - 15:10

Arciskačány

15:30 - 16:10

Mandrage

16:30 - 17:20

Cirkus Ponorka

18:00 - 20:00

DJ Jorgos

20:00 - 22:00

DJ Noir

22:00 - 23:00

Pio Squad

23:00 - 00:00

Vec + Zverina


Hip Hop Stage

12:20 - 13:00

Těžko soudit motýla

13:20 - 14:00

CZ

14:20 - 15:00

Sekjsi Bombonky

15:20 - 16:10

The Switch

16:30 - 17:20

Xindl X

18:00 - 20:00

DJ Kolack

20:00 - 22:00

DJ Rawal

22:00 - 23:00

Nironic

23:00 - 00

Indy&Wich