do festivalu zbývá 79 dní a 9 hod


1019

DJs nové Electronic Dance Music Stage je kompletní

11.3.2023

Golpe, Lucca, Burian, Orbith, Gehringer a dalšíJak jsme Vás již informovali, na 15. ročníku festivalu Votvírák přibude nová Electronic Dance Music Stage. Stage naleznete v nonstop zóně a uslyšíte na ní průřez styly jako house, tech house a techno. Postarají se o to ti nejlepší česko-slovenští djs! Krom již ohlášených: 
 
Golpe  
Lucca
Chris Sadler
Dominik Gehringer
Jaqullin
Rio
LanDchi
 
jsme potěšení, že v programu vystoupí také:
 
Michael Burian
Holly The Big 
The Falconites
Exilim
Bába&Joe Joy 
 
Dj a producent Michael Burian je legendou Electronické tanečni scény, na které se pohybuje již 33 let. Je majitelem hudebního labelu Bohemian recordings a jeho sound se pohybuje mezi melodickým housem, tech housem a melodickým technem. Vystupoval ve známých clubech a na festivalech po celém světě - USA, IBIZA, INDIE, BRAZÍLIE, ŠPANĚLSKO, NĚMECKO, POLSKO, VELKÁ BRITÁNIE, atd. Michael je také součástí teamu Dance eXXtravagaza na rádiu Evropa 2. 
 
Holly The Big  v Praze žije přes 8 let a během této doby se jeho tvorba vyvinula z klasického EDM přes Tech House až do finální podoby, kterou je Melodic A Deep Techno. Jestli je tu něco jak popsat Holly The Big a jeho tvorbu, jsou to jeho neskutečné sety a propojení s lidmi. Jeho hudba dostává lidi do varu a jeho interakce s nimi baví každého fanouška. Nezáleží kde, záleží s kým. A to přesně je “Panda”. Tuto přezdívku získal, protože je také stvořitelem velmi populárních akcí “Pandaland” , na kterou se můžete těšit každý rok.
 
The Falconites je duo, složené z djs Stanley Adams a Vernee, hrající převážně House/ Tech House. V minulém roce se stali rezidenty Studia 54, ve kterém mají také svou rezidentní noc The Falconites & Friends. V minulém roce vystoupili např. na Větruši Open Air nebo na lodi v Českých Budějovicích. Jsou hlavní součástí projektu Falcon, pod kterým tvoří akce zejména na domácí půdě v Bělé pod Bezdězem, v minulém roce také byla v režii Falcon Electro Stage na Kozákov Challenge. Další významný projekt je HradLive! konaný na hradě Bezděz. Jejich vášeň pro hudbu je hlavní prioritou a díky tomu jejich sety jsou plné energie, kterou se vždy snaží předat dál. 
 
Exilim, přes 10 let věnování se djingu byl vždycky zastáncem stylů house, minimal a techno.
V baru nabídne hudbu poklidného housu a po jednom panáku vodky přechází na techno.
V roce 2019 přešel zpět z digitálního světa na hraní z vinylů. Nabídne house, techhouse, minimal a techno.
Působil již v klubech a barech, jako CoCo Bar, 1one club, Luxor, Forum a přes léto zastupuje house scénu na legendárním Bílém kameni v Doksech. 
 
BJaJJ“ jsou DJs s housem a technem v krvi. Již od roku 2000 točili vinylové desky na čistě undergroundových akcích.
 


zavřít článek

1018

Slavíme 15 let! Dárek pro naše věrné fanoušky :)

5.3.2023

10ti denní oslava k 15. narozeninám festivalu Votvírák

 


V letošním roce budeme mít pro vás, naše věrné fanoušky, nejeden dárek!
 
Festival Votvírák oslaví 15. výročí! A jako poděkování za vaši důvěru a také za včasný nákup jsme připravili speciální dárek.
 
Od neděle 5. března zahajujeme 10ti denní oslavu, kdy každý držitel již zakoupené vstupenky na tento 15. ročník Votvíráku, automaticky získává 50% slevu na nákup další vstupenky ve stejné kategorii.
 
Můžete tak na Votvírák sebou vzít dalšího kamaráda do party.
Stačí u objednávky zadat do kolonky SLEVOVÝ KÓD 13ti místný kód vaší vstupenky a cena vám klesne o polovinu!
 
Platí jak pro vstupenky STANDARD, KOMBI, tak i VIP!
Tzn., pokud jste již zakoupili VIP vstupenku, pak získáte 50% slevu na další VIP vstupenku, atd.
 
Oslava končí 15. března v 15 hod 15 min, ale jak jsme již zmínili, rozhodně to není náš poslední dárek, který pro vás letos máme!
 


zavřít článek

1016

Další jména! Yzomandias, Robin Zoot, 58G, Rest...

2.3.2023

rappeři na Votvíráku

Yzomandias Rest Robin Zoot Votvírák 2023
 
Hiphopoví a rapoví fans máte se na co těšit!  Tým hvězdných vystupujících pod hiphopovou stage posílí autor úspěšných EP "Melanž" i "Kruhy a Vlny" Yzomandias!
 
Mimo to všechny 3 nominované rappery v anketě Ceny Anděl 22 v kategorii album roku budeme mít taky na Votvíráku 16.-18.6.2023!
 
Rest & DJ Wich: Tlak
58G: City Park
Robin Zoot: Make Sudety great again
 
Chlapům gratulujeme!


zavřít článek

1020

Dostaň svou kapelu na Votvírák na REC.stage

1.3.2023

příležitost pro začínající kapely

1017

Soutěž! Michal Malátný z Chinaski povypráví o Novém Zélandu

28.2.2023

Cestovatelské středy v Národním muzeu - soutěž o lístky!

1015

Michael Burian! Electronic Dance Music stage bude nadupaná!

13.2.2023

DJ Lucca, DJ GOLPE, DJ Dominik Gehringer, DJ Chris Sadler , DJane Jaqullin,...

1014

Nově na Votvíráku: DJ Lucca, Golpe, Orbith, Dominik Gehringer

7.2.2023

House, Tech House, Techno

House Tech house Techno na Votvíráku 2023

Letos se na festivalu Votvírák 16.-18.6.2023 můžete těšit kromě ROCKu, POPu a HIP HOPu i nově na HOUSE a TECH HOUSE!
 
Příznivce house, tech house a techna nejvíc potěší nejnovější 5. stage, Electronic Dance Music, kterou naleznete v nonstop zóně a nabídne ty nejlepší CZ/SK djs!
 
Prvním potvrzeným jménem Eletronic Beats stage je nejvýznamnější zástupce tuzemské techno scény - dj a producent Golpe aka BROKEN ROBOT. 
 
Na hard techno scéně se pohybuje téměř 20 let a příští rok oslaví 5 let od založení jeho “techno alterega” Broken Robot. Za tu dobu se vydal desítky úspěšných tracků, které supportují jména jako Pan Pot, Adam Beyer, Sam Paganini nebo Chris Liebing. Na Awakenings, kde Golpe vystoupil v roce 2015 se svým kamarádem Svetecem zaznělo v posledních letech mnoho jeho techno tracků právě od výše zmiňovaných světových djs, kteří je tam představili návštěvníkům v jejich setech. 
 
DJka Lucca, vlastním jménem Lucie Kvasnicová, je jedna z nejznámějších postav česko-slovenské taneční scény. Hudbě a jejímu produkování se intenzivně věnujete přes dvacet let. Pravidelně vystupuje na českých i zahraničních festivalech a v klubech po celém světě. 
 
Legenda české house music, rodák z Notinghamu Chris Sadler.  Chris si již získal své stálé příznivce a o jeho povznášející, působivý a funky house je nyní větší zájem než kdykoli předtím. Vystupuje na českých i zahraničních festivalech a v klubech po celém světě, může se pochlubit více než 100 bookingy ročně. Je rezidentním djem pražského klubi Roxy a jeho noc Climax patří mezi pravidelně vyprodávané eventy! 
 
Dominik Gehringer začal svoji hudební kariéru ve svých 16 letech, kdy po svém prvním odehraném setu zjistil, že skládání hudby bude to pravé, co by ho v životě bavilo. I přes jeho mladý věk už stihl odehrát svůj set na Beats for Love, Apokalypse, hrál po boku Paula Kalkbrennera nebo Nory en Pure. Momentálně patří mezi nejnaděnější české producenty. Jeho úspěšné EP Digital Future, zažilo nečekaný úspěch. Jeho track Solar Collector se dostal do TOP 100 nejprodávanějších tracků na světovém portálu Beatport na 25. místo.


zavřít článek

1013

HIP HOP scéna na Votvíráku 2023

3.2.2023

nově přidané kapely: EKTOR, GLEB, REST,...

 
Za 133 dní se oficiálně votevře letní festivalová sezóna! A největší multižánrový festival v ČR přinese to nejlepší z české a slovenské ROCKové POPové a hlavně HIP HOPové hudební scény. Do zveřejněného seznamu kapel jsme přidali další jména! Z HIP HOP scény to jsou:
 
EKTOR • Gleb • Rest • Refew & Jaroslav Oláh • Smack • 58G • DJ Fatte & Regie-257 • Michajlov • Paulie Garand • PRAGO UNION • Sodoma Gomora • STRÝC NORY • TRASHBOYSONNY
 
Ostatní zatím zveřejněné najdete na www.votvirak.cz/kapely
 


zavřít článek

1012

Do druhého dne náš kytarista poslal krásnou melodii

1.2.2023

Chinaski představili nový klip Měl bych si boty zout

1011

Video: Madam Royal - Hraj si na co chceš

31.1.2023

kapely na Votvíráku 2023

1010

Arakain slaví 40. let! Aleš Brichta pozvání odmítl

30.1.2023

1009

Na Votvíráku oslaví 25 let skupina ŠKWOR

26.1.2023

další várka ohlášených kapel Votvírák 2023

1008

Votvírák 2023: 5x stage! Nově techno, house...

11.1.2023

historicky největší počet pódií na Votvíráku


zavřít článek

1007

Nelam si hlavu s dárkem, startují VÁNOČNÍ HAPPY HOURS

18.12.2022

vstupenky na Votvírák - ideální dárek

1006

Letos 5x STAGE! Historicky největší počet pódií

15.12.2022

Oficiální otevření festivalové sezóny 2023 bude opět v plné síle!

5 stagí  na Votvíráku House, Tech house, Techno, Pop, Rock, Hip hop

Máme pro Vás pár novinek! Na Votvíráku 16.-18.6.2023 kromě ROCKu, POPu a HIP HOPu přibudou tento ročník nově dvě stage: ELECTRONIC DANCE MUSIC a SKUTEČNÁ LIGA. Na Skutečná liga Stage se představí začínající, publikem zatím neobjevené budoucí hudební hvězdy. Jsou to pečlivě vybraní hudebníci, kteří zvítězili v největší hudební soutěži v živém hraní, v soutěži "Skutečná liga".

Příznivce house, tech house a techna nejvíc potěší 5. stage, Electronic Dance Music, kterou naleznete v nonstop zóně a nabídne ty nejlepší česko-slovenští djs!

Prvních pár jmen z lineupu jsme Vám již prozradili: Žlutej pes • Děda Mládek Ilegal band • Chinaski • Michal Prokop & Framus Five • Pokáč • Sto zvířat • Jaroslav Uhlíř • Vypsaná fiXa • Wohnout • 58G • Gleb • Michajlov • Paulie Garand • Rest • Refew • Smack, ale na začátku roku se můžete těšit na druhou várku potvrzených interpretů včetně hvězdných headlinerových jmen!

Předprodej je v plném proudu. Lze sehnat celofestivalový vstup již od 390 Kč! Kdo chcete ušetřit až několik stovek korun při nákupu vánočních dárků, pak si zapište, že 19.12. startuje na webu Votvíráku předVánoční Happy Hours, kde sežete dárek opravdu pro celou rodinu! A ještě si společně užijete hudební víkend :)

KOUPIT VSTUPENKU

 

 


zavřít článek

stránka: 1 starší >>