KOUPIT VSTUPENKU!

PLACENÍ V AREÁLU


Platby v areálu s NFCtron

Na Votvíráku se platí s NFCtron. Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné.

Oproti loňskému roku přinášíme ale skvělé vylepšení! Kredit pro placení si můžete dobít rovnou při nákupu vstupenky přes NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron. Díky tomu si pak kredit odbavíte už při vstupu do areálu.

Dobít si kredit pro placení online můžete i k zakoupené vstupence z našeho webu. Na NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron stačí opsat kód ze vstupenky a dobít si libovolnou částku pro placení.

Placení v areálu bude díky NFCtron rychlejší, přehlednější a hlavně bezpečnější. Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až 14 dní po ukončení akce.

Důležité: Jak to bude fungovat?

1. Kupte si vstupenku přes NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron.
2. Přímo ke vstupence si dobijte kredit zdarma, zcela bez poplatku - raději více, než méně, ať si na festivalu nemusíte dobíjet znovu. Zůstatek kreditu si můžete vždy nechat vrátit zpět na bankovní účet.
3. Pokud už vstupenku máte a zakoupili jste si ji na našem webu, stačí v NFCtron Tickets opsat její kód a kredit si jednoduše dobít online a BEZ POPLATKU.
4. Po nákupu vstupenky s kreditem obdržíte QR kód, který stačí při vstupu do areálu ukázat - na základě tohoto QR kódu obdržíte už DOBITÝ náramek s čipem. Na dobíjecí místo pak chodit vůbec nemusíte!
5. Útratu sledujte v mobilní aplikaci NFCtron, můžete zde také hodnotit provedené objednávky a po akci si zde jednoduše vrátit kredit zpět na bankovní účet.
6. Pokud neutratíte vše, zůstatek kreditu si můžete nechat vrátit zpět na bankovní účet, a to do 14 dní od ukončení akce. Nejrychleji to zvládnete v mobilní aplikaci NFCtron.

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron pro ještě lepší přehled o vaší útratě!

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron, načtěte aktivovaný čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a předat nám tak feedback pro další ročníky. Po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet. Aplikace je dostupná v [App Store] i [Google Play]. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

Kde obdržím náramek s čipem?

Náramek s čipem obdržíte při vstupu do areálu. Náramek s čipem slouží jako identifikační páska a nelze tedy využít čip z roku 2024.

Jak zjistím zůstatek kreditu? Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu - můžete si zde dokončit povolit oznámení o provedených platbách.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit? Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí načíst si čip do mobilní aplikace NFCtron a o vrácení kreditu na bankovní účet zažádat. O vrácení kreditu si můžete zažádat až 14 dnů od ukončení akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Musím si tisknout vstupenku? Vstupenku tisknout nemusíte, myslíme na přírodu. Stačí QR kód v mobilu.

Je možné platit hotově nebo kartou? Ne! Jediná možná platba v areálu bude pomocí náramku s čipem.

Je možné dobít si čip i na místě? Dobít si kredit bude možné i na místě, aktivační poplatek je ale 30 Kč a tuto možnost NEDOPORUČUJEME.
Pokud si dobijete kredit online, urychlíte vstup do areálu!

Mám vstupenku z vašeho webu, ne přes NFCtron. Jak si můžu dobít kredit? Stačí opsat kód ze vstupenky přímo na stránce NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron a kredit si jednoduše dobít.

Nevíte si rady? Obraťte se na Support NFCtron na e-mailu info@nfctron.com.

MEDIÁLNÍ SERVIS


další vizuály ke stažení ZDE


Tiskové zprávy:


Press/Foto akreditace zde


Festival Votvírák byl realizován
s finančním přispěním
Středočeského kraje