do festivalu zbývá 186 dní a 16 hod

NEJLEVNĚJŠÍ VSTUP ZDE!
VIP • VIP GOLD • KOMBI • STANDARD | KOUPIT ZDE

KAPELY - VOTVÍRÁK 2019


Největší multižánrový festival v ČR přinese opět to nejlepší z české a slovenské ROCKové POPové a HIP HOPové hudební scény.



Hlavní pódia:
COCA COLA Stage / POP
GAMBRINUS Stage / ROCK
RED BULL Stage / HIP HOP
Studio 54 Dance Stage

DJ zóny a bary:
Jägermeister TATRA
Captain Morgan Bar
Freedom Music Stage
Captain Morgan Bar

Účinkující na festvivalu Votvírák 2019:
DJ Luke N • DJ Mike M • DJ Rider • DJ Big Pep • DJ Stephan • DJ Lerak • DJ Beza • DJ Bema • Buldog • Roxtar • Schafff • Ask • Kryštof • MARPO & TROUBLEGANG • Hana Zagorová • Divokej Bill • Wohnout • Mandrage • Mirai • Skyline • Jakub Děkan & Band • Artmosféra • David Stypka & Bandjeez • Imodium • Těžkej Pokondr & Rakeťáci Live Band • Jaroslav Uhlíř • Vypsaná fiXa • Znouzectnost • Marcus Burian • Faith • Cobra • Michal Pesina • Dom Quark • Jumbo • Jimmy • Sylon • P-Jay • Peet Sanders • Czech Mike • Mazer • Zendi • Pierre Marco • Michael J • Subgate • Raju • Leemac • SNBM • Techhouseexpress Live! Enrico&Beda • Enrico&Beda To mi vyhul sunrise set • DJ Tokátko • DJ Jayyare • DJ Lafayette • DJ Chris Sadler • Rytmus • PSH • Hellwana • Boy Wonder • Idea • MC Gey • Matys • Paulie Garand • Maniak • Smack • Sodoma Gomora • Prezident Lourajder • DJ Emil • DJ Pirez • Pain • Tubs • Candymane • DropKid • PTK • Delik • Bitman • Čavalenky • Justin Case • Redzed • Rest • Strapo • Yzomandias x Nik Tendo • Friky • Ondrash • Forrest Pine • Akvamen • Lu2 • Nobodylisten • Rybičky 48 • Dymytry • Horkýže Slíže • Grog • Noisetrap • Brutus • Doga • Gaia Mesiah • Iné Kafe • Krucipüsk • Mňága a Žďorp • Sto zvířat • The Atavists • Visací zámek • Wotazník • Xindl X


PÁTEK 14. 6.

14:45-15:35 Imodium

16:25-17:15 David Stypka & Bandjeez

18:05-19:05 Mirai

20:15-21:25 Kryštof

22:30-23:30 Wohnout

00:30-01:30 Vypsaná fiXa

02:15-03:00 Znouzectnost

14:00-14:45 Wotazník

15:35-16:25 Iné Kafe

17:15-18:05 Brutus

19:05-20:05 Horkýže Slíže

21:30-22:30 Rybičky 48

23:30-00:30 Dymytry

01:30-02:15 Doga

18:00 Candymane

18:30 Bitman

19:00 Čavalenky

20:00 Redzed

21:00 Tubs & Pain & DJ Pirez

22:00 Rytmus

23:00 Strapo

00:00 Smack

01:00 Yzomandias x Nik Tendo

17:00 Friky

18:00 Ondrash

19:00 Forrest Pine

20:00 Akvamen

21:00 Friky

22:00 Ondrash

23:00 Friky

00:00 Forrest Pine

01:00 Akvamen

02:00 Ondrash

03:00 Forrest Pine

14:00-15:30 Marcus Burian

15:30-17:00 Faith

17:00-18:30 Cobra

18:30-20:00 Michal Pesina

20:00-21:30 Dom Quark

21:30-23:00 Jumbo

23:00-23:59 Jimmy

00:00-01:00 Sylon

01:00-02:00 P-Jay

02:00-03:00 Peet Sanders

03:00-04:30 Czech Mike

21:00 DJ Tokátko

00:00 DJ Jayyare

15:00-19:00 DJ Luke N

19:00-23:00 DJ Mike M

23:00-02:00 DJ Rider

02:00-03:00 DJ Big Pep

19:00 Buldog

23:00 Roxtar

02:00-05:00 Schafff

SOBOTA 15. 6.

10:45-11:30 Artmosféra

12:15-13:00 Jakub Děkan & Band

13:45-14:30 Těžkej Pokondr & Rakeťáci Live Band

15:20-16:20 Jaroslav Uhlíř

17:10-18:00 Hana Zagorová

18:50-19:50 Skyline

21:10-22:10 Mandrage

23:10-00:10 Divokej Bill

01:00-02:00 MARPO & TROUBLEGANG

10:00-10:45 Noisetrap

11:30-12:15 Grog

13:00-13:45 Sto zvířat

14:30-15:20 Gaia Mesiah

16:20-17:10 Krucipüsk

18:00-18:50 Visací zámek

20:00-21:00 Xindl X

22:10-23:10 Mňága a Žďorp

00:10-01:00 The Atavists

15:00 Justin Case

15:30 Hellwana

16:15 DropKid

17:00 Prezident Lourajder & DJ Emil

18:00 Delik

19:00 Rest & Idea & Paulie Garand & MC Gey & Matys & Boy Wonder

21:00 Maniak

22:00 Sodoma Gomora

23:00 PTK

00:00 PSH

17:00 Lu2

18:00 Akvamen

19:00 Forrest Pine

20:00 Lu2

21:00 Nobodylisten

22:00 Akvamen

23:00 Forrest Pine

00:00 Nobodylisten

01:00 Lu2

02:00 Forrest Pine

03:00 Akvamen

14:00-15:30 Mazer

15:30-17:00 Zendi

17:00-18:30 Pierre Marco

20:00-21:30 Michael J

21:30-23:00 Subgate

23:00-00:30 Raju

00:30-01:30 Leemac

01:30-02:30 SNBM

02:30-04:00 Techhouseexpress Live! Enrico&Beda

04:00-05:00 Enrico&Beda To mi vyhul sunrise set

21:00 DJ Lafayette

00:00 DJ Chris Sadler

14:00-19:00 DJ Stephan

19:00-23:00 DJ Lerak

23:00-02:00 DJ Beza

02:00-03:00 DJ Bema

19:00 Roxtar

23:00 Buldog

01:00 Ask

03:00-05:00 Buldog & Ask

Kryštof
MARPO & TROUBLEGANG
Hana Zagorová
Divokej Bill
Wohnout
Mandrage
Mirai
Skyline
Jakub Děkan & Band
Artmosféra
David Stypka & Bandjeez
Imodium
Těžkej Pokondr & Rakeťáci Live Band
Jaroslav Uhlíř
Vypsaná fiXa
Znouzectnost
Rybičky 48
Dymytry
Horkýže Slíže
Grog
Noisetrap
Brutus
Doga
Gaia Mesiah
Iné Kafe
Krucipüsk
Mňága a Žďorp
Sto zvířat
The Atavists
Visací zámek
Wotazník
Xindl X
Rytmus
PSH
Hellwana
Boy Wonder
Idea
MC Gey
Matys
Paulie Garand
Maniak
Smack
Sodoma Gomora
Prezident Lourajder
DJ Emil
DJ Pirez
Pain
Tubs
Candymane
DropKid
PTK
Delik
Bitman
Čavalenky
Justin Case
Redzed
Rest
Strapo
Yzomandias x Nik Tendo
Friky
Ondrash
Forrest Pine
Akvamen
Lu2
Nobodylisten
DJ Tokátko
DJ Jayyare
DJ Lafayette
DJ Chris Sadler
Marcus Burian
Faith
Cobra
Michal Pesina
Dom Quark
Jumbo
Jimmy
Sylon
P-Jay
Peet Sanders
Czech Mike
Mazer
Zendi
Pierre Marco
Michael J
Subgate
Raju
Leemac
SNBM
Techhouseexpress Live! Enrico&Beda
Enrico&Beda To mi vyhul sunrise set
DJ Luke N
DJ Mike M
DJ Rider
DJ Big Pep
DJ Stephan
DJ Lerak
DJ Beza
DJ Bema
Buldog
Roxtar
Schafff
Ask

MEDIÁLNÍ SERVIS

logo Votvírák 2020
další vizuály ke stažení ZDE


Tiskové zprávy:
Premiéry na Votvíráku!


Press/Foto akreditace zde