KOUPIT VSTUPENKU!

MEDIÁLNÍ SERVIS


Logo festivalu Votvírák, tiskové zprávy, vizuály a plakáty festivalu Votvírák. Najdete tu také informace jak získat akreditaci na festival Votvírák.


další vizuály ke stažení ZDE


Tiskové zprávy:


Press/Foto akreditace zde


Logo festivalu Votvírák:DALŠÍ VIZUÁLY FESTIVALU VOTVÍRÁKINTERNETOVÉ BANNERY


Akreditace pro média: Akreditace novinářů, fotografů a televizních štábů probíhá na VIP akreditaci Festivalu Votvírák. Akreditaci mohou získat držitelé platného novinářského průkazu zejména z partnerských médií a spolupracovníci internetových serverů, které o Festivalu s předstihem informovali.

Žádosti o akreditaci či fotopas přijímáme v období od 15.5.do 5.6. na email akreditace@votvirak.cz, případně v tomto období i jinou formou po dohodě s příslušným PR pracovníkem Festivalu Votvírák. Na pozdější žádosti, případně žádosti o akreditace přímo na místě, nemusí být brán z organizačních důvodů zřetel. Součástí žádosti jsou i případné žádosti o rozhovory s konkrétními umělci, případně další požadavky.

Počet akreditací je omezen. Vaši žádost doložte odkazem na Vámi uveřejněné informace o Festivalu Votvírák.

Odesláním žádosti o novinářskou akreditaci/fotopas nevzniká nárok na její udělení. Novinářská akreditace bude následně potvrzena/zamítnuta e-mailem. O udělení akreditace bude rozhodovat zejména průběžně poskytovaná publicita Festivalu Votvírák.

Upozornění – udělená novinářská akreditace je nepřenosná a bude vydána pouze na základě předložení občanského/řidičského průkazu či pasu. V případě ztráty akreditačního průkazu nevzniká automaticky nárok na vystavení průkazu nového.

Kontakty na pořadatele naleznete zdeMEDIÁLNÍ SERVIS


Festival Votvírák byl realizován
s finančním přispěním
Středočeského kraje