KOUPIT VSTUPENKU!


1043

ŠKWOR je Sobě věrnej!

31.5.2023

Nový singl a klip předznamenávají nové album

Rocková parta Škwor letos slaví 2️5️ let (!) na scéně, a jak je u téhle čtyřčlenné formace zvykem, s „dárky“ pro fanoušky rozhodně šetřit nehodlá! Kromě narozeninového „dvojáku“ 6. a 7. října v pražském O2 universu, který je již téměř vyprodán, se můžeme těšit i na nové album! V pořadí již jedenáctou řadovku, jež bude poprvé exkluzivně v prodeji právě v O2 universu, předznamenává titulní, typicky „škwoří“ song Sobě věrnej! Pilotní singl doprovází vizuálně speciální, ale zároveň úderný klip, na který se můžete podívat zde:
 
 
„Vydání prvního singlu z nové desky je vždycky svým způsobem začátkem něčeho nového. Myslím si, že kapela a její tvorba by se měla posouvat, a to se nám, doufejme, na naší novince podařilo. Bude to však stále starý dobrý Škwor tak, jak ho znáte. Píseň Sobě věrnej jsme se rozhodli vydat jako první právě proto, že na nás od začátku působila jako typicky ‚škwoří‘ song. Chtěli jsme tak fanouškům otevřít cestu k nové desce něčím, co velmi dobře znají. Paradoxně tato píseň vznikala až mezi posledními,“ komentuje titulní skladbu a pilotní singl nového alba frontman kapely Petr Hrdlička. A k samotnéu textu, jehož je autorem, dodává: „Text Sobě věrnej významově zapadá do určitého konceptu celé desky. Písnička je o tom, že i když tě v životě může potkat cokoliv, musíš se s tím vyrovnat vždy hlavně sám. Měla by lidi nakopnout ve chvílích, kdy všechno nejde tak, jak by mělo.“
 
Jak už název songu napovídá, renomovaná kapela si i na novince zachovává signifikantní rukopis, který jí během čtvrtstoletí kariéry vynesl popularitu zdaleka nejen u typických rockových fanoušků. Skladbě dominuje strhující tempo, výrazná melodická linka a vždy dokonale přesvědčivý text a vokální projev Petra Hrdličky. To vše opět ve vlastní hudební produkci, tentokrát za výrazného přispění kytaristy Jana Chudana.
 
V razanci si se singlem ale nezadá ani doprovodný klip! Ten vznikl letos v dubnu pod režisérskou taktovkou Michala Skořepy (mj. Michal Prokop, Wohnout, Xindl X, Stroy, Imodium aj.) a kromě členů Škworu v něm svůj um předvádějí tajemní bojovníci Kendó.  „V klipu, jehož scénář jde tentokrát za námi, jsme myšlenku textu trochu rozvinuli a posunuli významově dál. V podstatě se jedná o souboj člověka se sebou samým, což v životě občas bývá to nejtěžší,“ dodává kapela k působivému klipu.
 
Působivé budou zaručeně ale i koncertní narozeninové oslavy Škworu 6. a 7. října v hale O2 universum, během nichž kapela zúročí bohaté zkušenosti ze svých předešlých velkých sólových koncertů, které hostila mimo jiné legendární pražská Lucerna, Incheba Arena, O2 arena nebo Forum Karlín, ale i řada dalších sálů a hal po celé republice. Chcete-li být přitom, doporučujeme příliš neváhat, kapacita obou koncertů je dle aktuálních zpráv už z 90 % plná! Vstupenky v cenách od 690,- do 990,- Kč pořídíte v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. 
 
Pokud však nechcete čekat až do října, můžete si Škwory užít i na některém z letních festivalů a vystoupeních, kde se speciální show připomenou své letošní půlkulatiny. Kompletní přehled všech dosud potvrzených koncertů najdete zde: www.skwor.cz/koncerty. Pro více aktualit a dalšího dění okolo kapely pak sledujte sociální sítě Škwor, tedy Facebook a Instagram.


zavřít článek

1076

PŘEDPRODEJ 2025 - LIMITOVANÉ EDICE!

9. 6. 2024

První vlna vstupenek za nejvýhodnější ceny!

Děkujeme všem za legendární "votevření" festivalové sezóny! A už nyní pro vás chystáme nový ročník a s ním jsme na festivalu spustili PŘEDPRODEJ NA ROK 2025!

Limitovanou edici vstupenek od 399 Kč (Pro nedočkavé, Standard, Kombi, Vip) seženete na www.votvirak.cz/eshop/


zavřít článek

1077

Oficiální píseň Votvíráku! VOTVÍRÁM

8. 6. 2024

Když po roce do fusaku... kytaru si dám...

VOTVÍRÁM - DIVOKEJ BILL, XINDL X, O5 A RADEČEK, ELIS MRAZ, UDG, OLGA LOUNOVÁ, KÁJA MAŘÍK
VOTVÍRÁM vznikla jako oficiální píseň festivalu VOTVÍRÁK
 
 
 

VOTVÍRÁM

Xindl X:
Když po roce do fusaku
Kytaru si dám
všichni kolem dobře ví, že
sezónu otvírám
Divokej Bill:
Moje banda dole troubí
dneska nespím sám
trenky, whiskey do batohu
a na cestu dám
Elis Mraz:
Stojíme před branou
a jízda začíná
Elis a Olga:
Po dlouhý době si svý fláky zazpívám
Refrén: Najnananananaj
tohle léto otvírám
Najnanananananaj
tenhle víkend patří nám
O5 a Radeček:
Pivo, víno na stůl dávej
dneska platím já
legendární noc nám právě teď začíná
UDG:
Kdo se se mnou vsadí
že vydržím do rána
varuju tě předem, je to sázka prohraná
Olga Lounová:
Tančíme v davu
budem tleskat, budem řvát
Elis a Olga
vždyť jenom blázen by šel tenhle víkend spát
Refrén: Najnananananaj
tohle léto otvírám
Najnanananananaj
tenhle víkend patří nám
Všichni 
Ať to nikdy neskončí
to člověk by si přál
tak pojďme spolu tenhle refrén
zpívat dál a dál
 
 
 
Akustická kytara: Jacob Carl Růžička
Kamera : Martin Linhart, David Pacholík
Střih: David Pacholík
Zpěv: Xindl X, Divokej Bill, Elis Mraz, O5 a Radeček, UDG, Olga Lounová 
Akordeon: Kája Mařík 
Hudba: Olga Lounová/ Elis Mraz 
Text: Elis Mraz/Olga Lounová 
Produkce: Elis Mraz, Ondřej Žatkuliak 
Nahráno v Rooftop studios 
Rok výroby: 2024
IRSC AUDIO - CZK102400002
VIDEO - CZV53240002
Děkujeme Artur Kaiser za skvělej nápad a za to, jak skvělý lidi a kapely dal dohromady!
 


zavřít článek

1075

PARKOVNÉ A VSTUPENKY NA MÍSTĚ

7.6.2024

Parkovné již jen na místě

1074

Předpověď počasí během festivalu

3. 6. 2024

Pojďme si to užít!

1073

VLAKEM na festival... posílené spoje!

2.3.2024

posílené spoje Českých drah na festival Votvírák

Ve spolupráci s Českými drahami posilujeme vlakovou dopravu na letošní festival Votvírák. 

Plánujete-li cestu na Votvírák vlakem, pak Vaší cílovou stanicí bude nádraží Milovice. To je od areálu festivalu vzdálené cca 1km, tak pokud budete chtít šetřit své síly, pak můžete využít speciální autobusovou kyvadlovou dopravu z nádraží Milovice do areálu Votvíráku a zpět - více zde: http://netbus.cz/votvirak-pendl/
 
vlakem z Prahy:
Praha-Masarykovo nádraží → Milovice - osobní vlaky - 45 min
Praha-Masarykovo nádraží → Lysá nad Labem → Milovice
 
 
 


zavřít článek

1072

Mapa areálu

2.6.2024

festival Votvírák 2024


zavřít článek

1071

Platby v areálu s NFCtron

30.5.2024

Jak si nabít kredit na festivalový čip!

Na Votvíráku se bude platit s NFCtron. Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné.
Oproti loňskému roku přinášíme ale skvělé vylepšení! Kredit pro placení si můžete dobít rovnou při nákupu vstupenky přes NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron. Díky tomu si pak kredit odbavíte už při vstupu do areálu.

Dobít si kredit pro placení online můžete i k zakoupené vstupence z našeho webu. Na NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron stačí opsat kód ze vstupenky a dobít si libovolnou částku pro placení.

Placení v areálu bude díky NFCtron rychlejší, přehlednější a hlavně bezpečnější. Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až 14 dní po ukončení akce. 

 

 

Důležité: Jak to bude fungovat?

1. Kupte si vstupenku přes NFCtron Tickets nebo v iOS mobilní aplikaci NFCtron.

2. Přímo ke vstupence si dobijte kredit zdarma, zcela bez poplatku
- raději více, než méně, ať si na festivalu nemusíte dobíjet znovu. Zůstatek kreditu si můžete vždy nechat vrátit zpět na bankovní účet.

3. Pokud už vstupenku máte a zakoupili jste si ji na našem webu, stačí v NFCtron Tickets opsat její kód a kredit si jednoduše dobít online a BEZ POPLATKU.
 
4. Po nákupu vstupenky s kreditem obdržíte QR kód, který stačí při vstupu do areálu ukázat - na základě tohoto QR kódu obdržíte už DOBITÝ náramek s čipem. Na dobíjecí místo pak chodit vůbec nemusíte!
 
5. Útratu sledujte v mobilní aplikaci NFCtron, můžete zde také hodnotit provedené objednávky a po akci si zde jednoduše vrátit kredit zpět na bankovní účet.
 
6. Pokud neutratíte vše, zůstatek kreditu si můžete nechat vrátit zpět na bankovní účet, a to do 14 dní od ukončení akce. Nejrychleji to zvládnete v mobilní aplikaci NFCtron.

Další informace najdete zde: NFCtron na Votvíráku


zavřít článek

1070

LINEUP VOTVÍRÁK 2024

28.5.2024

MC GEY, MARPO, YZOMANDIAS, CHRIS SADLER,...

Votvírák 2024 lineup

 


zavřít článek

1069

Kyvadlová autobusová doprava na festival

24. 5. 2024

z Černého Mostu na festival do Milovic

1068

Vratné kelímky na festivalu

15.5.2024

pravidla


zavřít článek

1066

ALL INCLUSIVE po celý den! VIP Diamant téměř vyprodáno!

13.5.2024

Poslední kusy v prodeji

Votvírákovská hudební nálož se pomalu blíží, přípravy vrcholí a kapacita omezených vstupenek VIP DIAMANT je téměř vyprodaná.
 
Chcete si užít Votvírák v komfortu ALL INCLUSIVE po celý den? Snídaně formou bufetu, nebude chybět ani pořádná letní grilovačka, myslíme i na milovníky vegetariánské kuchyně. Pivo, víno, limonády, vody, džusy v ceně (BAR s prémiovým  alkoholem a míchanými nápoji - není součástí konzumace).

Nečekejte a kupte si co nejdříve jednu z posledních vstupenek VIP DIAMANT.

 
 


zavřít článek

1065

Zavírák 2024: HABERA & TEAM, BEN CRISTOVAO, NO NAME

30.4.2024

návštěvníci Votvíráku mají vstupenky s 50% slevou

Letní festivalová sezóna se tradičně otevírá Votvírákem začátkem června a oficiální uzavření festivalové sezóny letos proběhne stylově Zavírákem 30. - 31. 8. 2024 na Polygonu Dlouhá Lhota u Příbrami!

Máte se na co těšit! Vystoupí: HABERA & TEAM, BEN CRISTOVAO, NO NAME, XINDL X, IMODIUM, UDG, STO ZVÍŘAT, KAPITÁN DEMO, MEDVĚD 009, ALKEHOL, SABINA KŘOVÁKOVÁ, FINE O CLOCK TEA, JAKUB DĚKAN, LEGENDY SE VRACÍ, POST-IT, BÁRA ZEMANOVÁ, LÁSKA a další! 

Návštěvníky Votvíráku mají vstupenky s 50% slevou - slevový kód jsme vám poslali na email.
Vstupenky na Zavírák jsou již v prodeji! Více na www.zavirak.cz

 
Zavírák


zavřít článek

1064

POSLEDNÍ LIMITOVANÁ EDICE 1+1 zdarma

1.4.2024

právě teď zde v eshopu

1063

Valentýnská akce 1+1 zdarma

1.2.2024

Celej únor může být suchej, ale díky Votvíráku bude i výhodnej!

1062

AKTUÁLNÍ porovnání cen českých festivalů 2024

10.1.2024

Jsme stále nejvýhodnější festival

stránka: 1 starší >>

MEDIÁLNÍ SERVIS


další vizuály ke stažení ZDE


Tiskové zprávy:


Press/Foto akreditace zde


Festival Votvírák byl realizován
s finančním přispěním
Středočeského kraje