do festivalu zbývá 246 dní a 19 hod


1044

Rekordních 34 693 hlasů v soutěži REC.stage

30.5.2023

Představení interpretů REC.stage

Měli jste ve svých rukách, které z kapel se recyklují v hudební hvězdy, a zahrají tak v létě na scéně čistých festivalů REC.stage. Soutěž REC.stage letos zaznamenala rekordních 34 693 hlasů. Především o první čtyři místa se strhla pořádná mela! Jak dopadlo hlasování? Letošní hudebním objevem REC.stage je projekt T1M3LAND. Už teď se těšíme na to, jak tato alternativa z Brna zaujme festivalové publikum! Další v pořadí hlasování se umístil Milan Malinovský a třetí místo obsadila ADELA. Zde Vám představujeme všechny interprety REC.stage:

 

Adela
Mladá zpěvačka Adela má obrovský talent a míří závratnou rychlostí na český hudební vrchol. V zádech jí stojí zkušení textaři, mezi kterými nechybí Pokáč a členové kapel Nebe a Light@Love. Od svých 7 let zaznamenala nebývalé množství úspěchů v domácích i mezinárodních soutěžích. Skvělá zpěvačka, skladatelka, klavíristka i producentka se poprvé vydává na velké festivaly, nenechte si ujít tento hudební start-up!
 
 
Coubey
Petr Kubát alias Coubey je songwriter z Prahy, který vás uhrane naprosto specifickým a na české poměry unikátním hlasem. Právě proto je tento doposud docela neobjevený písničkář také ve výběru REC.stage pro rok 2023. Slibujeme, že vás jeho songy prezentující osobní vnitřní zážitky a pohledy na svět budou bavit. Ideální výbavou na jeho koncert plný letní pohody je deka a dobrý drink!
 
 
 
DON BON
Don Bon vás budou bavit. Jednak proto, že jim díky českým textům dobře porozumíte, ale hlavně si ve svých písních užívají život. A vůbec, pohoda ze tří členů kapely doslova sálá. To potvrdili ve svém popisku zaslaném do soutěže REC.stage, kde o svém vzniku tvrdí: „vyjeli jsme červenou lanovkou na svatební hostinu a dolů jsme sjeli jako kapela.“
 
 
Milan Malinovsky & Artsiders
Milan Malinovsky je muzikant, který se – jak o sobě tvrdí - živí vším možným kromě hudby. V jeho písních se naprosto neotřele mísí akustická hudba s elektronikou. To vše ruku v ruce s chytlavými českými texty. V současnosti s producentem Ondřejem Škochem dokončuje premiérové album „Brázdy“. Věříme, že koncertem udělá radost a dobrou náladu nejen sobě, ale snad i vám.

 
Mr. Moss
Mr. Moss vydali první album High už v roce 2020. Teď jsou zpátky s novou tvorbou, energií a fresh hudebním projevem. Během jejich koncertu vás čeká originální fúze beatů, elektra, swingu a dalších žánrů. Čekejte vybombenou show, ve které mají svoje místo nejen energické samply, ale taky trumpeta a saxofon.


 
 
NANOVO / Mikuláš Hrbáček
NANOVO je parta, která přináší do stojatých českých hudebních vod svěží energii nové generace. Zapomeňte na dřívější hudební formy, v jejich tvorbě se ve všech ohledech promítá nový pohled, nové nápady a interpretace spojená s vibem zpěváka Mikuláše Hrbáčka. Experimentování pop-rockem s prvky rapu v originálním pojetí jim vychází ve všech ohledech, a tak jsou jednoznačně jedním z letošních českých hudebních objevů.


 
 
The Last June
Pražská parta The Last June je na světě sotva rok, v jejich projevu a produkci ale rozhodně nehledejte nic nováčkovského. Působí zkušeně, a především přinášejí alternativní pojetí rocku, které je na domácí scéně nové a originální. Dokonce by se dalo říct, že si v ničem nezadají s britskými Muse. Ty koneckonců označují za své oblíbence a vliv je více než jasný.


 
 
T1M3LAND
T1M3LAND je natolik alternativní trio, že nám nedalo udělat malý experiment a zařadili jsme je mezi české hudební objevy REC.stage. A oni v dubnu vyhráli celou soutěž! Během jejich show zažijete naprosto originální pojetí uměleckého projevu, který jako žiletka prořezávají přepálené kytarové riffy a zajímavý zpěv. Pokud budete mít pocit, že se při poslechu necítíte ve své kůži, můžete odejít. Nicméně věříme, že vás jejich technika brumů, šumů a ruchů zaujme natolik, že zůstanete až do konce.


 
 
Trocha Klidu
Kapela Trocha klidu v sobě nezapře hudební um a písničkářský talent. Právě díky textům ze života vás jejich poslech bude bavit. Ale určitě u nich neusnete, protože jejich pop-rock příjemně mění rytmus i nálady. Toho si všimli například UDG nebo Pokáč, se kterými tahle parta absolvovala turné. A teď se těší na vás pod REC.stage.
 


zavřít článek

1058

tisková zpráva: VOTVÍRÁK odhaluje první interprety

20.9.2023

Festivalový den navíc, největší diskotéka i kino pod širým nebem

FESTIVAL VOTVÍRÁK 2024 odhaluje první interprety a novinky

- festivalový den navíc / večírek pro nedočkavé
- kino pod širým nebem
- největší diskotéka
- exkluzivní VIP Diamant zóna a další novinky…

Sotva skončila festivalová sezóna, pořadatelé a producenti jednoho z největších, nejstarších a nejslavnějších festivalů v ČR odhalují program VOTVÍRÁKU 2024 včetně interpretů. Od 6. do 9. června 2024 se do Milovic sjedou ty největší hudební hvězdy! Návštěvníci hudebního svátku se mohou těšit na festivalovou klasiku i „retro hvězdy“ velké československé pop-rockové scény! 

Příští ročník VOTVÍRÁKU bude trochu jiný, než ty dosavadní. Pořadatelé chtějí více podporovat československou scénu včetně HIP HOPové a taneční.

Ještě více, než tomu bylo v minulých ročnících festivalu Votvírák. Line Up Hip Hop a Dance odtajníme následujících týdnech ale bude to jízda,“ říká Jana Kaiserová producentka hudebního festivalu s velkou historií.

HVĚZDY VOTVÍRÁKU:

VOTVÍRÁK 2024 slibuje doslova nabitý program hvězdami - kapelami i samotnými interprety. Kromě „klasicky festivalových“ vystupujících jako jsou:

Rybičky 48, Divokej Bill, Xindl X, Mig 21, O5 & Radeček, Pokáč, Majk Spirit, Michal David, Petra Janů & Amsterdam, Pražský výběr, Marpo & Troublegang, Jaroslav Uhlíř,Sergei Barracuda, Voxel, Imodium, UDG, Kollárovci, Olga Lounová, Visací zámek, Citron, Sabina Křováková, Raego, Bára Zemanová, Iné Kafe, Crossband, Medvěd 009, Legendy se vrací, slibuje i další interprety.  

„Ty odtajníme na konci listopadu. Už teď je ve hře několik dalších skvělých kapel. Máte se opravdu na co těšit,říká PR manažer festivalu René Kekely.  

„Jsem velmi ráda a poctěna, že nás s mou kapelou Amsterdam pořadatelé oslovili a pozvali. Na festivalech jsem v minulosti vystupovala běžně, ale na Votvíráku to bude poprvé. Moc se na to s klukama těšíme,“ přiznala trojnásobná Zlatá slavice, jedna z posledních legend s velkým hlasem a vlastními hity česko-slovenské pop-rockové scény,  zpěvačka Petra Janů.

Na VOTVÍRÁKU 2024 se návštěvníci mohou už teď těšit na minimálně 7 scén a přibude i jeden den festivalu navíc v podobě Večírku pro nedočkavé. Návštěvníci se budou moci zaposlouchat do písní známých kapel, které sestoupí z velkých scén a zahrají své písně v akustických verzích.

Vystoupí: Pokáč, CROSSBAND, Vašek Láska, Petr Batěk, Legendy se vrací, StandUp  komik Miloš Knor a mnozí další…

„Hudební festival Votvírák se vrací po více jak 14 letech k Večírku pro nedočkavé. V rámci areálu vznikne hned několik tábořišť s možností opékání buřtů, které bude možné si za lidové ceny zakoupit přímo na místě a opéci.  Celý večer bude doprovázen táborovými písněmi, například od Wabiho Daňka, Bratří Nedvědů, Brontosaurů, Waldemara Matušky a dalších,“ podotkla producentka Jana Kaiserová.

KINO POD ŠIRÝM NEBEM:

Velkoplošné kino pod širým nebem pro 700 diváků už čtvrtka nabídne na tribuně velkou plejádu slavných filmů. Uvelebte se na sedačkové tribuně a užijte si celou plejádu, jak českých, tak zahraničních filmů! Během Večírku pro nedočkavé již budou otevřeny bary, výčepy a výběr stánků s občerstvením.

VIP DIAMANT ZÓNA:

VOTVÍRÁK 2024 nabízí exluzivně také zónu VIP DIAMANT, která zahrnuje:

- vstup na celé 4 dny festivalu 6.-9.6.2024
- samostatné odbavení a fast track vstup do areálu
- VIP DIAMANT stanové město v ceně včetně sprchy a keramického wc
- VIP parkoviště v ceně
- volný přístup do VIP DIAMANT stanu s vlastním barem a restaurací, s  podlahou a nábytkem
- v ceně již zahrnuto jídlo ALL INCLUSIVE po celý den, včetně snídaně formou pultového servírování s výběrem jako u hotelového typu, nebude chybět ani pořádná letní grilovačka, nezapomene ani na milovníky vegetariánské kuchyně
- Pivo ,Víno , Limonády , Vody , Džusy – Zdarma !!!
(BAR s prémiový  alkoholem a míchanými nápoji - není součástí konzumace zdarma)
- Luxusní keramické WC v blízkosti VIP Diamant, tak i ve stanovém městě
- Stan je vybaven svou vlastní scénou takže v průběhu festivalu zažijete i různé překvapení v podobě živých akustických představení a DJ setů a to napříč žánry.
- Hostess servis
 

Vstupenky objednávejte v e-shopu zde


zavřít článek

1057

Oznámení prvních kapel a zdvojnásobení ceny již za 5 dní

14.6.2023

ve středu 20.9.2023 dojde k oznámení prvních potvrzených kapel

1056

Poslední šance zakoupit vstup před zdvojnásobením cen

6.9.2023

Již během září se zdvojnásobí ceny, zakupte si nyní nejvýhodnější vstup

1055

VOTVÍRÁK 2024: START PŘEDPRODEJE!

30.6.2023

Již zítra! NEJLEVNĚJŠÍ EDICE VSTUPENEK

1054

AFTERMOVIE VOTVÍRÁK 2023

21.6.2023

Děkujeme za skvělou atmosféru!


zavřít článek

1053

Ohlédnutí za Votvírákem 2023

19.6.2023

První fotky z víkendu


zavřít článek

1052

ZTRÁTY A NÁLEZY

19.6.2023

Děkujeme nálezcům!

Děkujeme všem nálezcům i obsluze pointu NÁLEZŮ A ZTRÁT za krásnou práci a pomoc.
 
Zde přikládáme seznam nalezených věcí.
Pokud něco z toho by mohlo být Vaše, pošlete nám nejlépe fotku daného předmětu nebo detailnější popis, ať se ujistíme, že jde opravdu o Vaši věc.
 
na email: votvirak@votvirak.cz
 
Děkujeme
 
 
Klíč od auta Škoda Octavia
Klíč od auta Škoda
Klíč od auta Opel
klíče na řetízku: 2x velký, 3x malý
klíče s čipem: 1x velký, 1x malý
klíče na kroužku: 2x velký
černá kabelka: deodorant, klíče s korálky, kosmetika
Černá peněženka Wild – bez obsahu
3x sluneční brýle
Fotoaparát
Selfie tyč
3x Kartička zdravotní pojišťovny
 
Telefony:
Samsung (v tmavém pouzdře)
Evolvea (bez baterie, se SIM)
Xiaomi (na ploše fotografie syna v modrém oblečení), zezadu výrobní cedulka
Iphone (na ploše fotografie líbajících se slečen)
Telefon se zeleným krytem (obrazek otevřená pusa + na ploše letecký pohled pobřeží: moře a
skály)
 
 
 
 


zavřít článek

1051

Oficiální otevření letní festivalové sezóny!

16.6.2023

VOTVÍRÁK 2023

Oficiální otevření letní festivalové sezóny je zahájeno!!!! Od včerejšího večera je tu už pěkná hromada nedočkavých ;)

Parkovné zakoupíte přímo na PARKOVIŠTI - 500 Kč/ auto, platba pouze HOTOVĚ.

Vstupenky zakoupíte na POKLADNĚ (VIP a KOMBI už jen pár kusů), platba pouze HOTOVĚ

Festivalové náramky s čipem na nákup na festivalu: získáte před vstupem na festival ve velkém bílém stanu a následně budete poukračovat rovně do TOP UP POINT stanu, kde si čip dobijete kreditem. V areálu festivalu se platí všude pouze přes tento čip.

 

VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE 
NALEZNETE ZDE:

INFOBALÍČEK VOTVÍRÁK 2023

 


zavřít článek

1050

VLAKEM na festival... posílené spoje!

14.6.2023

posílené spoje Českých drah na festival Votvírák

1049

Zarezervujte si své místo! Kyvadlová BUS doprava

14.6.2023

z Černého Mostu na festival do Milovic

1048

Poslední šance koupit vstupenky online!

13.6.2023

Vstupenky na místě pouze hotově

1046

Jak si nabít kredit na festivalový čip z domova?

8. 6. 2023

Ať se na Votvíráku už jenom bavíte!

Na festivalu Votvírák zavádíme placení prostřednictvím platebních čipů, které jsou součástí identifikační pásky. Čip pro placení obdržíte proti zakoupenému platnému vstupu zdarma a zůstane Vám jako vzpomínka na povedenou akci.
 
Kredit si můžete dobít zdarma už před akcí online přes NFCtron. Dobitý čip obdržíte na označeném dobíjecím místě po předložení QR kódu pro dobití. Samozřejmě můžete nabít čip rovněž přímo v areálu festivalu na dobíjecích místech buď hotově nebo kartou.
 
Pro ještě lepší přehled doporučujeme využití mobilní aplikace NFCtron ****pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátíte zbylé finance na bankovní účet.
 
 
Jak si dobít kredit pro placení na festivalu Votvírák?
Stačí se přihlásit přes NFCtron Tickets a zde vybrat akci Votvírák 2023. Podle instrukcí si dobijete kredit, kde následně obdržíte QR kód, kterým se prokážete při výdeji čipu před vstupem na Votvírák. Obsluha vám kredit na Váš čip aktivuje.
 
Dobít kredit online je možné pouze do aktivace náramku s čipem, pokud již náramek máte aktivní, další dobití proveďte pouze na dobíjecím místě v areálu akce.
 
 


zavřít článek

1047

Již ve čtvrtek od 19h House/DeepHouse!

8. 6. 2023

Čtvrtek pro nedočkavé

1045

Již za pouhých 9 dnů se otevřou brány festivalu Votvírák

7.6.2023

Pojďme si tedy říci něco k organizačním záležitostem

1043

ŠKWOR je Sobě věrnej!

31.5.2023

Nový singl a klip předznamenávají nové album

stránka: 1 starší >>

MEDIÁLNÍ SERVIS


další vizuály ke stažení ZDE


Tiskové zprávy:


Press/Foto akreditace zdeFestival Votvírák byl realizován
s finančním přispěním
Středočeského kraje