do festivalu zbývá 14 dní a 10 hod


1044

Rekordních 34 693 hlasů v soutěži REC.stage

30.5.2023

Představení interpretů REC.stage

Měli jste ve svých rukách, které z kapel se recyklují v hudební hvězdy, a zahrají tak v létě na scéně čistých festivalů REC.stage. Soutěž REC.stage letos zaznamenala rekordních 34 693 hlasů. Především o první čtyři místa se strhla pořádná mela! Jak dopadlo hlasování? Letošní hudebním objevem REC.stage je projekt T1M3LAND. Už teď se těšíme na to, jak tato alternativa z Brna zaujme festivalové publikum! Další v pořadí hlasování se umístil Milan Malinovský a třetí místo obsadila ADELA. Zde Vám představujeme všechny interprety REC.stage:

 

Adela
Mladá zpěvačka Adela má obrovský talent a míří závratnou rychlostí na český hudební vrchol. V zádech jí stojí zkušení textaři, mezi kterými nechybí Pokáč a členové kapel Nebe a Light@Love. Od svých 7 let zaznamenala nebývalé množství úspěchů v domácích i mezinárodních soutěžích. Skvělá zpěvačka, skladatelka, klavíristka i producentka se poprvé vydává na velké festivaly, nenechte si ujít tento hudební start-up!
 
 
Coubey
Petr Kubát alias Coubey je songwriter z Prahy, který vás uhrane naprosto specifickým a na české poměry unikátním hlasem. Právě proto je tento doposud docela neobjevený písničkář také ve výběru REC.stage pro rok 2023. Slibujeme, že vás jeho songy prezentující osobní vnitřní zážitky a pohledy na svět budou bavit. Ideální výbavou na jeho koncert plný letní pohody je deka a dobrý drink!
 
 
 
DON BON
Don Bon vás budou bavit. Jednak proto, že jim díky českým textům dobře porozumíte, ale hlavně si ve svých písních užívají život. A vůbec, pohoda ze tří členů kapely doslova sálá. To potvrdili ve svém popisku zaslaném do soutěže REC.stage, kde o svém vzniku tvrdí: „vyjeli jsme červenou lanovkou na svatební hostinu a dolů jsme sjeli jako kapela.“
 
 
Milan Malinovsky & Artsiders
Milan Malinovsky je muzikant, který se – jak o sobě tvrdí - živí vším možným kromě hudby. V jeho písních se naprosto neotřele mísí akustická hudba s elektronikou. To vše ruku v ruce s chytlavými českými texty. V současnosti s producentem Ondřejem Škochem dokončuje premiérové album „Brázdy“. Věříme, že koncertem udělá radost a dobrou náladu nejen sobě, ale snad i vám.

 
Mr. Moss
Mr. Moss vydali první album High už v roce 2020. Teď jsou zpátky s novou tvorbou, energií a fresh hudebním projevem. Během jejich koncertu vás čeká originální fúze beatů, elektra, swingu a dalších žánrů. Čekejte vybombenou show, ve které mají svoje místo nejen energické samply, ale taky trumpeta a saxofon.


 
 
NANOVO / Mikuláš Hrbáček
NANOVO je parta, která přináší do stojatých českých hudebních vod svěží energii nové generace. Zapomeňte na dřívější hudební formy, v jejich tvorbě se ve všech ohledech promítá nový pohled, nové nápady a interpretace spojená s vibem zpěváka Mikuláše Hrbáčka. Experimentování pop-rockem s prvky rapu v originálním pojetí jim vychází ve všech ohledech, a tak jsou jednoznačně jedním z letošních českých hudebních objevů.


 
 
The Last June
Pražská parta The Last June je na světě sotva rok, v jejich projevu a produkci ale rozhodně nehledejte nic nováčkovského. Působí zkušeně, a především přinášejí alternativní pojetí rocku, které je na domácí scéně nové a originální. Dokonce by se dalo říct, že si v ničem nezadají s britskými Muse. Ty koneckonců označují za své oblíbence a vliv je více než jasný.


 
 
T1M3LAND
T1M3LAND je natolik alternativní trio, že nám nedalo udělat malý experiment a zařadili jsme je mezi české hudební objevy REC.stage. A oni v dubnu vyhráli celou soutěž! Během jejich show zažijete naprosto originální pojetí uměleckého projevu, který jako žiletka prořezávají přepálené kytarové riffy a zajímavý zpěv. Pokud budete mít pocit, že se při poslechu necítíte ve své kůži, můžete odejít. Nicméně věříme, že vás jejich technika brumů, šumů a ruchů zaujme natolik, že zůstanete až do konce.


 
 
Trocha Klidu
Kapela Trocha klidu v sobě nezapře hudební um a písničkářský talent. Právě díky textům ze života vás jejich poslech bude bavit. Ale určitě u nich neusnete, protože jejich pop-rock příjemně mění rytmus i nálady. Toho si všimli například UDG nebo Pokáč, se kterými tahle parta absolvovala turné. A teď se těší na vás pod REC.stage.
 


zavřít článek

1067

Poslední dny AKCE 1+1 u vstupenek STANDARD a KOMBI

17.5.2024

Končí 23. 5. 2024

Jen pár dní zbývá do poslední zvýhodněné akce, kde ušetříte u STANDARD vstupu nebo KOMBI vstupenky pěkných pár korun!
Jestli ještě někdo z vaší party vstupenku nemá, tak ať nečeká. Akce končí 23. 5. 2024

KOUPIT ZDE
 


zavřít článek

1068

Vratné kelímky na festivalu

15.5.2024

pravidla


zavřít článek

1066

ALL INCLUSIVE po celý den! VIP Diamant téměř vyprodáno!

13.5.2024

Poslední kusy v prodeji

Votvírákovská hudební nálož se pomalu blíží, přípravy vrcholí a kapacita omezených vstupenek VIP DIAMANT je téměř vyprodaná.
 
Chcete si užít Votvírák v komfortu ALL INCLUSIVE po celý den? Snídaně formou bufetu, nebude chybět ani pořádná letní grilovačka, myslíme i na milovníky vegetariánské kuchyně. Pivo, víno, limonády, vody, džusy v ceně (BAR s prémiovým  alkoholem a míchanými nápoji - není součástí konzumace).

Nečekejte a kupte si co nejdříve jednu z posledních vstupenek VIP DIAMANT.

 
 


zavřít článek

1065

Zavírák 2024: HABERA & TEAM, BEN CRISTOVAO, NO NAME

30.4.2024

návštěvníci Votvíráku mají vstupenky s 50% slevou

Letní festivalová sezóna se tradičně otevírá Votvírákem začátkem června a oficiální uzavření festivalové sezóny letos proběhne stylově Zavírákem 30. - 31. 8. 2024 na Polygonu Dlouhá Lhota u Příbrami!

Máte se na co těšit! Vystoupí: HABERA & TEAM, BEN CRISTOVAO, NO NAME, XINDL X, IMODIUM, UDG, STO ZVÍŘAT, KAPITÁN DEMO, MEDVĚD 009, ALKEHOL, SABINA KŘOVÁKOVÁ, FINE O CLOCK TEA, JAKUB DĚKAN, LEGENDY SE VRACÍ, POST-IT, BÁRA ZEMANOVÁ, LÁSKA a další! 

Návštěvníky Votvíráku mají vstupenky s 50% slevou - slevový kód jsme vám poslali na email.
Vstupenky na Zavírák jsou již v prodeji! Více na www.zavirak.cz

 
Zavírák


zavřít článek

1064

POSLEDNÍ LIMITOVANÁ EDICE 1+1 zdarma

1.4.2024

právě teď zde v eshopu

Akce 1+1 zdarma platí POUZE na vstup STANDARD a KOMBI
Takže kdo plánujete vyrazit na Votvírák minimálně ve dvou, určitě využijte a nakupte právě teď :)

POZOR! 1+1 = společně! Vstupenka zdarma je platná jen při současném předložení druhé zakoupené vstupenky, to jest na festival musíte dorazit společně.

akci najdete právě teď v našem eshopu: 
https://www.votvirak.cz/eshop/


 


zavřít článek

1063

Valentýnská akce 1+1 zdarma

1.2.2024

Celej únor může být suchej, ale díky Votvíráku bude i výhodnej!

1062

AKTUÁLNÍ porovnání cen českých festivalů 2024

10.1.2024

Jsme stále nejvýhodnější festival

1061

Vánoční HAPPY HOURS! Nyní 750 Kč

12.12.2023

po svátcích 1380 Kč!

1060

Votvírák 2024: HLAVNÍ HEADLINER ZVEŘEJNĚN!

3.12.2023

KRYŠTOF! A přijedou i Kolář, Děkan, Pekař, Arakain Argema i EKG…

Hlavní hvězdou je KRYŠTOF!

Jeden z největších a nejstarších hudebních festivalů v ČR, festival VOTVÍRÁK, se mění! Od 6 - 9. června 2024 nabídne to nejlepší z české a slovenské hudební scény. A jako 1. český festival bude mít 5000 míst k sezení v rámci areálu! Návštěvníkům teď navíc nabízí poslední šanci na výhodné vánoční vstupenky.

POP, ROCK, HIP HOP, DANCE i FOLK, na to vše se můžou návštěvníci těšit v červnu 2024 na festivalu VOTVÍRÁK. Nabídne širší výběr interpretů i dalších zážitků. Nyní odhaluje i další jména z line-upu, který je z 98 % již naplněný!

Kromě již dříve zveřejněných jmen interpretů a kapel (viz níže) vystoupí na letišti v Milovicích jako hlavní hvězda kapela Kryštof. Dále do line-upu dopňujeme tato jména: Petr Kolář, Elis Mraz, Jakub Děkan, Pekař, Arakain, Argema, Doga, Napořád, Five O’Clock Tea, Post-it, Panoptiko a Dj EKG. Chybět nebude ani unikátní festivalová vzpomínka na Františka Nedvěda - Vojta Nedvěd s kapelou.

JIŽ POTVRZENÉ KAPELY

VOTVÍRÁK 2024 slibuje doslova nabitý program: Rybičky 48, Divokej Bill, Xindl X, Mig 21, O5 & Radeček, Pokáč, Michal David, Petra Janů & Amsterdam, Pražský výběr, Jaroslav Uhlíř, Voxel, Imodium, UDG, Kollárovci, Olga Lounová, Visací zámek, Citron, Sabina Křováková, Raego, Bára Zemanová, Iné Kafe, Crossband, Medvěd 009, Legendy se vrací

NÁLOŽ HIPHOPU

Na HIP-HOPové scéně vás čekají jména a formace, jako jsou: RYTMUS, YZOMANDIAS, MAJK SPIRIT, MARPO & TROUBLEGANG, 58G, REST & CHAMPION SOUND, PSH, SERGEI BARRACUDA, DOLLAR PRYNC, RIGOR, MORTIZ, MICHAJLOV, MC GEY, PTK…

TANEČNÍ SCÉNA

MANENE, JAQULLIN, GOLPE AKA BROKEN ROBOT, CHRIS SADLER, HOLY THE BIG, LUCCA, RIO,LANDCHI, DE LA VIBES, BÁBA, JOE JOY, ILLYA, EXILIM, NONALIS, LADIDA, PHIL BILL BROTHERS…

Nyní je zároveň poslední šance koupit si vstupenky z limitované vánoční edice. Po svátcích cena vstupenek bude o 40 % vyšší ve všech kategoriích! A to ze současných 980 Kč na 1380 Kč,“ říká producentka festivalu Jana Kaiserová.

Doplnila také informace týkající se gastro stránky projektu i unikátní příležitosti se na festivalu posadit: „Teď také pracujeme na konceptu restaurací, kde si budou moci návštěvníci pochutnat jak na minutkách, tak i na hotovkách za přijatelnou cenu. A nemusejí u toho jenom stát.“

Občerstvení, ale třeba i možnost posezení vnímají producenti VOTVÍRÁKU 2024 kromě skvělého hudebního zážitku, kde si opravdu vybere každý, jako stěžejní. Proto festival bude mít k dispozici více než 5000 míst k sezení!

Votvírák 2024


zavřít článek

1059

tisková zpráva: Festival VOTVÍRÁK SE MĚNÍ!

6.11.2023

Jako 1. český festival nabídne 5000 míst k sezení pro každého!

Festival VOTVÍRÁK SE MĚNÍ! Jako 1. český festival nabídne 5000 míst k sezení pro každého!

Odhaluje i další hvězdy hiphopové a taneční scény a k tomu ještě přidává
30 % BLACK FRIDAY na vstupenky!

Jeden z největších a nejstarších hudebních festivalů v ČR, VOTVÍRÁK, se mění! Jako 1. český festival nabídne v roce 2024 v rámci areálu 5000 míst k sezení pro každého! A zároveň představuje další část hvězdného programu. Tentokrát jde o opravdu velkou hiphopovou nálož.

Pořadatelé největšího českého hudebního festivalu, který letos oslavil 15. výročí, se rozhodli, že vyřeší permanentní problém s počtem sezení, který koneckonců trápí většinu podobných akcí.

„V roce 2024 už budeme schopni bez problémů posadit více jak 5000 návštěvníků. Není to jediné vylepšení, jímž chceme divákům zlepšit pobyt na festivalu. Další budou následovat,“ říká producentka pořádající agentury Jana Kaiserová.

 

VELKÁ NÁLOŽ HIP HOPU

Pořadatelé také zároveň odhalili další část line-upu festivalu Votvírák. První velká hvězdná nálož hip hopu je tady. Všichni se můžou už teď těšit na jména a formace, jako jsou:

RYTMUS, YZOMANDIAS, MAJK SPIRIT, MARPO & TROUBLEGANG, 58G, REST & CHAMPION SOUND, PSH, SERGEI BARRACUDA, DOLLAR PRYNC, RIGOR, MORTIZ, MICHAJLOV, MC GEY, PTK, ….
 

TANEČNÍ SCÉNA

MANENE,  JAQULLIN, GOLPE AKA BROKEN ROBOT, CHRIS SADLER, HOLY THE BIG, LUCCA, RIO,LANDCHI, DE LA VIBES, BÁBA, JOE JOY, ILLYA, EXILIM, NONALIS, LADIDA, PHIL BILL BROTHERS a další.


VELKÁ JMÉNA

„VOTVÍRÁK 2024 slibuje doslova nabitý program hvězdami - kapelami i samotnými interprety. Kromě „klasicky festivalových“ vystupujících jako jsou: Rybičky 48, Divokej Bill, Xindl X, Mig 21, O5 & Radeček, Pokáč, Michal David, Petra Janů & Amsterdam, Pražský výběr,  Jaroslav Uhlíř, Voxel, Imodium, UDG, Kollárovci, Olga Lounová, Visací zámek, Citron, Sabina Křováková, Raego, Bára Zemanová, Iné Kafe, Crossband, Medvěd 009, Legendy se vrací, přidáme a brzo odhalíme i další interprety,“  říká mluvčí a PR manažer festivalu René Kekely.


BLACK FRIDAY – LIMITOVANÁ EDICE

Už od pondělí 6. listopadu startuje Black Friday - v prodeji bude omezený počet vstupenek za super cenu, která je nižší o 30 %

 


zavřít článek

1058

tisková zpráva: VOTVÍRÁK odhaluje první interprety

20.9.2023

Festivalový den navíc, největší diskotéka i kino pod širým nebem

1057

Oznámení prvních kapel a zdvojnásobení ceny již za 5 dní

14.6.2023

ve středu 20.9.2023 dojde k oznámení prvních potvrzených kapel

1056

Poslední šance zakoupit vstup před zdvojnásobením cen

6.9.2023

Již během září se zdvojnásobí ceny, zakupte si nyní nejvýhodnější vstup

1055

VOTVÍRÁK 2024: START PŘEDPRODEJE!

30.6.2023

Již zítra! NEJLEVNĚJŠÍ EDICE VSTUPENEK

1054

AFTERMOVIE VOTVÍRÁK 2023

21.6.2023

Děkujeme za skvělou atmosféru!

stránka: 1 starší >>

MEDIÁLNÍ SERVIS


další vizuály ke stažení ZDE


Tiskové zprávy:


Press/Foto akreditace zde


Festival Votvírák byl realizován
s finančním přispěním
Středočeského kraje